Spelrättstorg

SPELRÄTTER TILL SALU, OBS spelrätter som inte är sålda innan den 31/12 tillfaller klubben vid utträde.

Namn e-post pris tele
Henrik Larsson henrik@tama-scandinavia.se 3.500:- 0708-347800
Tony Carlander tony.carlander@volvo.com 1.500:- 0739-021772
Bengt-Arne Thorstensson uba.thorstensson@outlook.com 1.000:- 0706-215041
SÅLD      
SÅLD      
Björn Wahlgren bjorn.wahlgren@educ.goteborg.se 3.500:-  
Jan-Olof Petersson, 2 st jan.petersson@iuv.se 3.000:- 0705-776362
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Nils-Göran Andersson  ng43a@outlook.com 3.000:- 0705-121993
Anders Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Eva Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Sture Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
Ann Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
SÅLD      
Mats Bengtsson yben@telia.com 2.500:- 0708-731495 
SÅLD      
Peter Fellborn, 2 st peter.fellborn@roxint.se Högstbj. 0709-498080
SÅLD      
Birgit Hemlin Larsson birgit.hemlin@comhem.se 1.500:- 070-2276253
Oscar Lipschutz oscar.lipschutz@sca.com 3.000:- 0706-800672
Catarina Lipschutz oscar.lipschutz@sca.com  3.000:- 0706-800672
SÅLD      
Jan Olsson jolsson403@gmail.com Högstbj. 0731-482772
Stefan Aronsson (2 st) stefan.aronsson@ica.se 2.000:- 070-6212667
Veine Jennerfalk veinejennefalk@msn.com 3.000:- 070-5856206
Boo Johansson  booericanders@gmail.com Högstbj. 0730-609967
Grazina W Johansson  booericanders@gmail.com Högstbj.  0730-609967
Anne-Charlotte Andreasson  anne-charlotte.andreasson@vgregion.se  1.450:- 0707-982968
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Margareta Bergom Jansson magganberjan@gmail.com 1.500:- 0708-407126
SÅLD      
Stefan Lövgren slofgren76@hotmail.com 1.500:- 0704-565706
Patrik Osbeck patrik_osb@hotmail.com 3.500:- 0735-056884
Torbjörn Mattsson tgmattsson@gmail.com 1.400:- 0703-131414
Carmela Miniscalo Mattsson carmela.miniscalco@vgregion.se 1.400:- 0703-911260
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Lisbeth Malmquist Segell lisa.segell@hotmail.se  3.000:-  0709-966399
SÅLD      
SÅLD      
Stein Strono, 2st stroeno@online.no 1.500:-/st 4790544285
SÅLD      
Ralph Klevgård alorentsson51@hotmail.com 1.000:- 0706-317265
SÅLD      
SÅLD      
Joakim Abrahamson joakim@abrahamson.se 1.500:- 0703-426071 
SÅLD      
Wva Gradén, 2 st gradeneva1@gmail.com 1.500:-/st  0704-151660
Jan Henriksson, 2 st jan.henriksson@metenova.com Högstbjudande 0730-395025
Georg Linden georg@linden.net Högstbjudande 0705-795936
Jan Lindblom Lindblom502@gmail.com Högstbjudande 0706-168713
Karin Johnsson jonsson.marstrand@gmail.com 800:- 0303-60545
Kaare Gundersen keg.39@hotmail.com  1.000:- 0303-61330
Ute Bergström, 4 st ute.bo@comhem.se Högstbjudande 0705-610035
Lennart Christensson, 2 st ullaolennart@hotmail.se Högstsbjudande 072-2520222
Inga-Lill Bergh ingalillbergh@hotmail.com 1.000:- 0737-006570

 

Kontakta kansliet för förmedling