Spelrättstorg

SPELRÄTTER TILL SALU, OBS spelrätter som inte är sålda innan den 31/12 tillfaller klubben vid utträde.

Namn e-post pris tele
Henrik Larsson henrik@tama-scandinavia.se 3.500:- 0708-347800
Tony Carlander tony.carlander@volvo.com 1.500:- 0739-021772
Per Fridén pfr@nordialaw.com 1.500:- 0708-593900
Bo Lindvall, 2 st bo.lindvall@cit.chalmers.se 850:-/st 0706-375001
SÅLD      
Björn Wahlgren bjorn.wahlgren@educ.goteborg.se 3.500:-  
Jan Olof Petersson, 2 st jan.petersson@iuv.se 3.000:- 0705-776362
SÅLD      
Margareta B.Jansson magganberjan@gmail.com 3.500:- 0708-407126
Bengt-Arne Thorstensson  4.thorstensson@telia.com 3.000:- 0706-215041
SÅLD      
SÅLD      
Barbro Claesson kentclaesson@msn.com 1.500:- 0734-148148
Kent Claessson kentclaesson@msn.com 1.500:- 0734-148148
Anders Holmgren anders.holmgren3@comhem.se 2.000:- 0739-022946
Nils-Göran Andersson  ng43a@outlook.com 3.000:- 0705-121993
Anders Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Eva Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Sture Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
Ann Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
Leif Bernholdsson leif.bernholdsson@telia.com 1.000:- 070-2130391 
Mats Bengtsson yben@telia.com 2.500:- 0708-731495 
SÅLD      
Peter Fellborn, 2 st peter.fellborn@roxint.se Högstbj. 0709-498080
SÅLD      
Birgit Hemlin Larsson birgit.hemlin@comhem.se 1.500:- 070-2276253
Oscar Lipschutz oscar.lipschutz@sca.com 3.000:- 0706-800672
Catarina Lipschutz oscar.lipschutz@sca.com  3.000:- 0706-800672
SÅLD      
Jan Olsson jolsson403@gmail.com Högstbj. 0731-482772
Stefan Aronsson (2 st) stefan.aronsson@ica.se 2.000:- 070-6212667
Veine Jennerfalk veinejennefalk@msn.com 3.000:- 070-5856206
Boo Johansson  booericanders@gmail.com Högstbj. 0730-609967
Grazina W Johansson  booericanders@gmail.com Högstbj.  0730-609967
Anne-Charlotte Andreasson  anne-charlotte.andreasson@vgregion.se  1.450:- 0707-982968
SÅLD      
Rune Ohlsson rune200000@hotmail.com  500:- 0735-936077
Inga-Lill Kopp lillankopp@hotmail.com   Högstbjudande  031-982541
Margareta Bergom Jansson magganberjan@gmail.com 1.500:- 0708-407126
Christina de Geer, 4 st christinadegeer@gmail.com 500:-/st 0705-650563
Stefan Lövgren slofgren76@hotmail.com 1.500:- 0704-565706
Patrik Osbeck patrik_osb@hotmail.com 3.500:- 0735-056884
Torbjörn Mattsson tgmattsson@gmail.com 1.400:- 0703-131414
Carmela Miniscalo Mattsson carmela.miniscalco@vgregion.se 1.400:- 0703-911260
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Lisbeth Malmquist Segell lisa.segell@hotmail.se  3.000:-  0709-966399
SÅLD      
SÅLD      
Stein Strono, 2st stroeno@online.no 1.500:-/st 4790544285
Lennart Hansson lenbirh@outlook.com 800:-/st 073-9792181
Ralph Klevgård alorentsson51@hotmail.com 1.000:- 0303-254376
Åse Lorentsson alorentsson51@hotmail.com 1.000:- 0706-317265
Erik Nygren (Joel) e.nygren70@gmail.com 1.000:-/st 076-1252228
Joakim Abrahamson joakim@abrahamson.se 1.500:- 0703-426071 
Göran Norlén, 2 st gorn-norlen@tele2.se 500:-/st 070-5593293
Daniel Garellick, 2 st dgarellick@gmail.com 500:-/st 0708-149806
Ingvar Friberg ingvar.friberg@telia.com högstbjudande 0706-558730
Fam. Persson, 3 st 5314persson@telia.com 500:-/st +86 185 0219 9007
Fam. Benjaminsson camilla.benjaminsson@gmail.com 400:-/st 072-3155512
Katarina Gahnberg katarina_gahnberg@hotmail.com 400:- 0707-926199
Kaare Gundersen keg.39@hotmail.com  1.000:- 0303-61330
Fransson & Gjerström drude.gjerstrom@gmail.com 500:-/st, 1.000:-/2st 0704-402531
Inger Nordlander nordlander.inger@gmail.com 500:- 070-9760497
Inga-Lill Bergh ingalillbergh@hotmail.com 1.000:- 0737-006570

 

Kontakta kansliet för förmedling