Spelrättstorg

SPELRÄTTER TILL SALU, OBS spelrätter som inte är sålda innan den 31/12 tillfaller klubben vid utträde.

Namn e-post pris tele
Henrik Larsson henrik@tama-scandinavia.se 3.500:- 0708-347800
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Tony Abrahamsson abrahamssontony299@gmail.com 1000:- 0702-988791
Björn Wahlgren bjorn.wahlgren@educ.goteborg.se 3.500:-  
Jan-Olof Petersson, 2 st jan.petersson@iuv.se 3.000:- 0705-776362
SÅLD      
Thomas Alverman paon120@gmail.com 900:- 0725-808003
Monica Anderson monica.a.anderson@hotmail.com 1500:- 0709-164098
Ulf C Andersson ulf.ch.andersson@outlook.com 1500:- 0709-164098
Gustav Kyrk gustav.kyrk@telia.com 3000:- 0706-765500
Johan Barkinge barkinge@gmail.com 1000:- 072-9631199
Rebecka Barkinge rebecka_golf@hotmail.com 1000:- 070-7799882
SÅLD      
SÅLD      
Anders Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Eva Åberg anderst.aberg@telia.com 1.500:- 0705-695927
Sture Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
Ann Svengård s.svengard@gmail.com 2.000:- 0708-881557
SÅLD      
Mats Bengtsson yben@telia.com 2.500:- 0708-731495 
SÅLD      
Peter Fellborn, 2 st peter.fellborn@roxint.se Högstbj. 0709-498080
SÅLD      
Birgit Hemlin Larsson birgit.hemlin@comhem.se 1.500:- 070-2276253
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Stefan Aronsson, 2 st stefan.aronsson@ica.se 2.000:- 070-6212667
Veine Jennerfalk veinejennefalk@msn.com 3.000:- 070-5856206
SÅLD      
SÅLD       
Anne-Charlotte Andreasson  anne-charlotte.andreasson@vgregion.se  1.450:- 0707-982968
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Stefan Lövgren slofgren76@hotmail.com 1.500:- 0704-565706
Patrik Osbeck patrik_osb@hotmail.com 3.500:- 0735-056884
Torbjörn Mattsson tgmattsson@gmail.com 1.400:- 0703-131414
Carmela Miniscalo Mattsson carmela.miniscalco@vgregion.se 1.400:- 0703-911260
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Stein Strono, 2st stroeno@online.no 1.500:-/st +4790544285
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Joakim Abrahamson joakim@abrahamson.se 1.500:- 0703-426071 
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      
Kaare Gundersen keg.39@hotmail.com  1.000:- 0303-61330
SÅLD      
SÅLD      
SÅLD      

 

Kontakta kansliet för förmedling